Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
HADAR JÖNZÉN. "Kalmar Sund". Olja på duk, signerad.
134710. HADAR JÖNZÉN. "Kalmar Sund". Olja på duk, signerad.
54x45 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
54x45 cm.
1 187