MATSERVISDELAR, ca 46 delar, "Berså", Stig Lindberg, Gustavsberg.

134673. MATSERVISDELAR, ca 46 delar, "Berså", Stig Lindberg, Gustavsberg.

Bestående av: 10 flata tallrikar, 8 förrättstallrikar, 3 assietter, 11 skålar, 9 kaffekoppar med fat, 1 tekopp med fat, 2+1 uppläggningsfat, smörask.

Smörask saknas lock, slitage, nagg, spricka på öra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 137