Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Övrigt
Fiskeutrustning
FISKERULLE, ABU Ambassadeur 6000 C.
134660. FISKERULLE, ABU Ambassadeur 6000 C.
1900-talets andra hälft.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
1900-talets andra hälft.
Slitage.
3 476