FISKERULLE, ABU Ambassadeur 6000 C.

134660. FISKERULLE, ABU Ambassadeur 6000 C.

1900-talets andra hälft.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets andra hälft.

Slitage.

Antal besök: 4 289