R. NELSON. olja på duk, signerad R.Nelson, tidigt 1900-tal.

134606. R. NELSON. olja på duk, signerad R.Nelson, tidigt 1900-tal.

Kystparti ved Farsund, 54x88 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 639