VAS, porslin, Kina, 1900-tal.

VAS, porslin, Kina, 1900-tal.
134544. VAS, porslin, Kina, 1900-tal.

Famille rose dekor av blommor och fåglar mot gul botten. Sigillmärkt i botten. Höjd 35 cm.

Slitage samt krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt krackelerad.

Antal besök: 3 122