STEFANO BECCARI. Etsning, signerad och numrerad 73/230.

134537. STEFANO BECCARI. Etsning, signerad och numrerad 73/230.

Figurkomposition, 32 x 25 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurkomposition, 32 x 25 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 938