STEIFF Stork Adebar nr 1117, Tyskland. 1900-talets mitt.

134423. STEIFF Stork Adebar nr 1117, Tyskland. 1900-talets mitt.

Knappmärkt med etikett "Steiff Original 1117 Made in Germany"/"100% wool" samt del av etikett "Made in US-zone Germany".

Slitage. Mindre fläckar. Mindre skada på huvud. Färgbortfall på ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 984