TERRIN samt UPPLÄGGNINGSFAT, keramik, Rörstrand samt Gustavsberg.

134412. TERRIN samt UPPLÄGGNINGSFAT, keramik, Rörstrand samt Gustavsberg.

Uppläggningsfat, "Verdura", Rörstrand, längd 38 cm.
Terrin, "Weekend", Gustavsberg, längd 25 cm.

Bruksslitage, krackelyr.
Terrin med mindre spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, krackelyr.
Terrin med mindre spricka.

Antal besök: 724