SKÅLFAT. glas, Lalique, Frankrike, 1900-tal.

134379. SKÅLFAT. glas, Lalique, Frankrike, 1900-tal.

Dekor av blad. Märkt "Lalique France" undertill. Diam ca 21.

Repor i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor i botten.

Antal besök: 582