12 bordsgafflar, 12 -knivar med rostfria klingor, 12 -skedar, 12 moccaskedar. Total vikt 2113 gram. Modell F. Stämplade WA BOLIN, Stockholm 1957-1965.
48 pieces of silver cutlery. Model F. Hallmarked WA Bolin, Stockholm 1957-1965.
Smärre bruksslitage.
Smärre bruksslitage.