MATSILVER, 48 delar.

MATSILVER, 48 delar.
134310. MATSILVER, 48 delar.

12 bordsgafflar, 12 -knivar med rostfria klingor, 12 -skedar, 12 moccaskedar. Total vikt 2113 gram. Modell F. Stämplade WA BOLIN, Stockholm 1957-1965.

48 pieces of silver cutlery. Model F. Hallmarked WA Bolin, Stockholm 1957-1965.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
134310. MATSILVER, 48 delar.

Smärre bruksslitage.

W.A. Bolin
Antal besök: 1 457