BOKHYLLA, "Polyform", Axel ståhl, Vimmerby, 1950-tal.

134270. BOKHYLLA, "Polyform", Axel ståhl, Vimmerby, 1950-tal.

Teak. Fyra sektioner varav en hömsektion.

Bruksslitage, repor och småfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 102