Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
SERVISDELAR, glas och plast, Bodum, Danmark, 1900-tal.
134264. SERVISDELAR, glas och plast, Bodum, Danmark, 1900-tal.
Högsta höjden 20 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Högsta höjden 20 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 594