GLAS och KERAMIK, bl.a. Rörstrand, Upsala Ekeby.

134167. GLAS och KERAMIK, bl.a. Rörstrand, Upsala Ekeby.

Vaser, fat, lampa, ägghöna, ljusstakar med mera.

Slitage, nagg, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg, skador.

Antal besök: 930