SUZANNE NESSIM. Fåglar mot gul bakgrund. Litografi. 131/295, signerad.

134112. SUZANNE NESSIM. Fåglar mot gul bakgrund. Litografi. 131/295, signerad.

Bildyta 32 X 23 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 32 X 23 cm.

Antal besök: 2 168