SLAGBORD, furu, 1900-talets andra hälft.

134094. SLAGBORD, furu, 1900-talets andra hälft.

Tillverkat av Gösta Bursell, Misterhults möbelfabrik.
Längd 110, bredd 40 + 2 slag om 68 cm vadera, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 113