11 stora djupa. 9 mindre djupa. 16 mindre assietter. 12 assietter. 17 flata. 2 terriner. 4 upplägningsfat. Kanna. Diverse naggade delar medföljer.
Enstaka nagg. Missfärgningar. Krackelyrer.