BADBALJA, Kockums, 1900-tal.

BADBALJA, Kockums, 1900-tal.
134010. BADBALJA, Kockums, 1900-tal.

Gulvit färg.
Längd 73 cm, bredd 46.5 cm, höjd 20.5 cm.
36 liter.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulvit färg.
36 liter.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 8 344