AUKUSTISK GITARR, Levin, 1900-tal.

1339902. AUKUSTISK GITARR, Levin, 1900-tal.

Serienummer 205805. Längd 98 cm.

Skavmärken och slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 790