"Carrara" Wilhelm Kåge Gustavsberg, höjd ca 13,5 cm. "Liljekonvalj" Gustavsberg, höjd ca 14 cm. 2 st Interflora gustavsberg, höjd ca 13 cm.
Slitage. Nagg på "Carrara".