YTTERFODER, 4 st, Gustavsberg, 1900-tal.

133967. YTTERFODER, 4 st, Gustavsberg, 1900-tal.

"Carrara" Wilhelm Kåge Gustavsberg, höjd ca 13,5 cm.
"Liljekonvalj" Gustavsberg, höjd ca 14 cm.
2 st Interflora gustavsberg, höjd ca 13 cm.

Slitage. Nagg på "Carrara".

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Nagg på "Carrara".

Antal besök: 1 525