FÄKTMASKER 2 stycken.

FÄKTMASKER 2 stycken.
133956. FÄKTMASKER 2 stycken.

En svart fäktmask tidigt 1900-tal, stålnät med skinnklädsel
En vit 1960-tal.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
133956. FÄKTMASKER 2 stycken.

En vit 1960-tal.

Slitage.

Antal besök: 811