EDOUARD WIIRALT. "Puuloike sünd", trägravyr, stämplad Ed Wiiralt Bois original samt signerad i trycket, numrerad LX/LXX?

133946. EDOUARD WIIRALT. "Puuloike sünd", trägravyr, stämplad Ed Wiiralt Bois original samt signerad i trycket, numrerad LX/LXX?

Motiv ca 14,2 x 10,3 cm.

Gulnad. Ej examinerad ur ram..

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv ca 14,2 x 10,3 cm.

Antal besök: 1 232