VITRINSKÅP, Louise XV-stil, intarsia, 1900-tal.

13381. VITRINSKÅP, Louise XV-stil, intarsia, 1900-tal.

Nyckel finns, mässingsbeslag, längd 74, bredd 49, höjd 162 cm.

Hyllplan saknas, smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 819