SIDEBOARD, England, 1900-tal.

SIDEBOARD, England, 1900-tal.
13380. SIDEBOARD, England, 1900-tal.

Enligt uppgift inköpt på George Henscher, märkt Kenndy Ipswich England, längd 117, bredd 41, höjd 86 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 044