EDGAR DEGAS. EFTER. etsning, signerad i plåten.

133655. EDGAR DEGAS. EFTER. etsning, signerad i plåten.

21 x 28 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

21 x 28 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 391