VÄGGHYLLA, ek, nyrenässans.

VÄGGHYLLA, ek, nyrenässans.
133550. VÄGGHYLLA, ek, nyrenässans.

Längd 100, djup 25.5 samt höjd 33 cm.
Skade/del saknas på undre knoppar.

Repor/fuktfläckar/slagmärken/lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 202