HÖRNVITRINSKÅP, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.

133422. HÖRNVITRINSKÅP, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.

GR möbler AB Tibro Sweden. Delbart. Överskåp med vitrindel, blyinfattat glas i dörrarna. Totalhöjd 177 cm, djup 50 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 855