THORVALD ERICHSEN. Olja på pappannå, signerad Thr. E 23.

133414. THORVALD ERICHSEN. Olja på pappannå, signerad Thr. E 23.

Kustmotiv, Holmsbu 1923, 31 x 40 cm. Etikett á tergo med text: Utställd i Göteborgs Konstmuseum Maj 1942 för Norge.

Stifthål i kanterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stifthål i kanterna.

Antal besök: 3 359