BORD, "Futura Serien", David Rosén, Nordiska Kompaniet, 1900-talets tredje kvartal.

133411. BORD, "Futura Serien", David Rosén, Nordiska Kompaniet, 1900-talets tredje kvartal.

Längd 66, bredd 44, höjd 52 cm.

Bruksslitage, fläckar på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 318