SKRIVBYRÅ, sk snäppare, empire, 1800-tal.

133359. SKRIVBYRÅ, sk snäppare, empire, 1800-tal.

Fanerad i björk. Utdragbar skrivdel med bakomliggande lådor. Tre lådor. Längd 109, bredd 52, höjd 104 cm.

Åldersrelaterat slitage, benen sekundära, spricka på ena kortsidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 588