ÅKE WIDE. Vindpinad tall i Stockholms skärgård. Olja på duk. Signersd Å Wide och daterad -70.

133336. ÅKE WIDE. Vindpinad tall i Stockholms skärgård. Olja på duk. Signersd Å Wide och daterad -70.

47x70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

47x70 cm.

Antal besök: 1 840