VÄGGPENDYLER, 2 st samt VÄGGLAMPETTER, 1 par. 1900-tal.

13329. VÄGGPENDYLER, 2 st samt VÄGGLAMPETTER, 1 par. 1900-tal.

Väggpendyl, rokokostil, höjd 62.
Väggpendyl, gustaviansk stil med tre rosor, höjd 47 cm.

Slitage. Skador. Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 672