ÄGG, 18 kt guld och matterat silver med små briljanter ca 0.23 ct.

133269. ÄGG, 18 kt guld och matterat silver med små briljanter ca 0.23 ct.

Längd inklusive ögla 2.5 cm. Modell Romb. Stämplat WAB (WA Bolin) samt ryska stämplar.

Pendant/Egg in 18 K gold and oxidized silver, with small diamonds 0.23 cts, according to information, and black enamel. "Rhombus", hallmarked WAB (WA Bolin) and Russian hallmarks.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

W.A. Bolin
Antal besök: 1 394