KÖKSVÅG + KAFFEKVARNAR, 4 st + PLÅTBURK + KRYDDMALARE.

133252. KÖKSVÅG + KAFFEKVARNAR, 4 st + PLÅTBURK + KRYDDMALARE.

Våg Kockums, höjd 21 cm. Äldre kaffekvarnar, trä/metall. Plåtburk Luxus kaffe, 22x22 cm. Kryddmalare, trä.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, skador.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 641