PARTI GLAS, 3 delar, Bl a Nils Landberg, Orrefors, 1900-tal.

13324. PARTI GLAS, 3 delar, Bl a Nils Landberg, Orrefors, 1900-tal.

Kruka/ishink, Nils Landberg, Orrefors, Höjd 19,5 cm.
Kanna, Höjd 18,5 cm.
Oval skål, längd 25 cm, höjd 9,5 cm.
Inget av objekten är signerade.

Smärre slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna, Höjd 18,5 cm.

Smärre slitage, repor.

Antal besök: 3 492