BORDSTELEFONER, 2 st LM Ericsson, 1920-/1930-tal + VERKTYGSSET.

133225. BORDSTELEFONER, 2 st LM Ericsson, 1920-/1930-tal + VERKTYGSSET.

Plåt och metall, tygsladd med koppling för tefonväxel. Höjd 31 cm.
Verktygsset telefoni.

Bruksslitage. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Verktygsset telefoni.

Bruksslitage. Ej genomgångna.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 454