GÖTE REX. "Utsikt från mitt fönster". Olja på duk. Signerad G Rex.

133174. GÖTE REX. "Utsikt från mitt fönster". Olja på duk. Signerad G Rex.

56x50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

56x50 cm.

Antal besök: 1 386