NALLEBJÖRN 1920 -1930 tal. Teddy Bear not Steiff.

133129. NALLEBJÖRN 1920 -1930 tal. Teddy Bear not Steiff.

Längd 48 cm. Stålkonstruktion i kroppen. Den har kanske haft hjul .

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 952