AUGUST RODIN. EFTER. Tänkaren/Le Penseur, skulptur, brons, signerad, märkt J.B. Deposee bronze garanti Paris.

133118. AUGUST RODIN. EFTER. Tänkaren/Le Penseur, skulptur, brons, signerad, märkt J.B. Deposee bronze garanti Paris.

Märkt A7201?
Höjd inkl stensockel ca 19 cm.

Nagg på stensockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt A7201?

Nagg på stensockel.

Antal besök: 13 593