LARS A PERSSON. Akvareller, 2 st, samramade. Signerade och daterade Lofoten 1992.

133099. LARS A PERSSON. Akvareller, 2 st, samramade. Signerade och daterade Lofoten 1992.

"Skreva I" och "Skreva II". 12 x 35 cm vardera.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 5 221