EDVARD MUNCH. EFTER. "Madonna med broschen". Litografiskt tryck. Osignerad.

133085. EDVARD MUNCH. EFTER. "Madonna med broschen". Litografiskt tryck. Osignerad.

Tryckt 1973 för Nordjyllnads Kunstmuseum, Alborg, Danmark
62x47 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

62x47 cm.

Antal besök: 2 531