Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
AFFISCH. Komposition Signerad i trycket Sonia Delaunay och daterad 1937.
133072. AFFISCH. Komposition Signerad i trycket Sonia Delaunay och daterad 1937.
39x111 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
39x111 cm.
Garpenhus Auktioner
1 439