AFFISCH. Komposition Signerad i trycket Sonia Delaunay och daterad 1937.

133072. AFFISCH. Komposition Signerad i trycket Sonia Delaunay och daterad 1937.

39x111 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

39x111 cm.

Antal besök: 1 439