FÅTÖLJ "BONANZA", Esko Pajamies för Asko, Finland 1970-tal.

133039. FÅTÖLJ "BONANZA", Esko Pajamies för Asko, Finland 1970-tal.

Stomme i björk med lösa dynor klädda i gulbrunt manchestertyg.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 9 303