TAKLAMPA, Claesson Bringzen, 1900-talets andra hälft.

133028. TAKLAMPA, Claesson Bringzen, 1900-talets andra hälft.

Diameter ca 58 cm.

Slitage, repor, märken, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 58 cm.

Antal besök: 2 651