LJUSSTAKAR m.m (4), bl.a Ceasar Stoffi, 1900-talets andra hälft.

133009. LJUSSTAKAR m.m (4), bl.a Ceasar Stoffi, 1900-talets andra hälft.

Mässingsstakens bredd: ca 32 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 663