GLASFÖREMÅL 4 stycken en signerad Erik Höglund.

132974. GLASFÖREMÅL 4 stycken en signerad Erik Höglund.

Grönt glas på fot Höjd 12,5 cm
Grön vas på fot. Höjd 24 cm.
Röd vas. Märkt 4937/160 Höjd 16 cm.
Röd vas. Höjd 7,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön vas på fot. Höjd 24 cm.
Röd vas. Höjd 7,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 068