SERVISDELAR, 16 delar, "Poem" Ulrica Hydman Vallien, Rörstrand.

132954. SERVISDELAR, 16 delar, "Poem" Ulrica Hydman Vallien, Rörstrand.

8 mattallrikar, diameter ca 23 cm.
8 assietter, diameter ca 21 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 2 876