OKÄND KONSTNÄR, etsning, signerad och numrerad 5/150, Jan Erik Bergström + OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blandteknik, signerad.

132900. OKÄND KONSTNÄR, etsning, signerad och numrerad 5/150, Jan Erik Bergström + OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blandteknik, signerad.

Bergström, 14x18 cm.
Blandteknik, oidentifierad signatur, 40x33 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bergström, 14x18 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 698