HERRARMBANDSUR, "Hexagon", Raymond Weil, Geneve.

132826. HERRARMBANDSUR, "Hexagon", Raymond Weil, Geneve.

förgylld med 18K guld.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

förgylld med 18K guld.

bruksslitage.

Antal besök: 7 348