EDMUND ADLER (1876-1965). Undervisning i hemmet. Olja på duk.

132809. EDMUND ADLER (1876-1965). Undervisning i hemmet. Olja på duk.

Signerad Edmund Adler. 70 x 54 cm.

Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagning.

Antal besök: 8 018